День Інформаційних технологій для НУО-6

Сьогодні ми раді анонсувати шосту  подію ї ініціативи корпорації Microsoft у партнерстві з громадською організацією Ресурсний Центр Гурт  із проведення
навчальних заходів для представників громадських організацій, які працюють в Україні.

В рамках заходу будуть проведені навчальні та практичні семінари,спрямовані на реалізацію потенціалу молоді в галузі підприємництва.  Родзинка заходу – презентація О365  в Україні для НУО , які допомогають реалізуватися молоді.  Окрім цього, учасники матимуть нагоду поділитись власним досвідом використання інформаційних технологій для виконання завдань, що стоять перед різними молодіжними громадськими організаціями, які працюють з молоддю в галузі підприємництва.

Дні інформаційних технологій для НУО стали вже доброю традицією в Україні. Попередні  5  заходів показали значну зацікавленість представників третього сектору до інновацій в сфері інформаційних технологій та зібрали багато позитивних відгуків від учасників заходу та тих, хто слідкував за подіями в онлайн.

Організаційні аспекти:

Дата проведення: 27  листопада 2013 року

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 75, 4-ий поверх, компанія «Майкрософт Україна»

Цільова аудиторія: Керівники та менеджери всеукраїнських або регіональних молодіжних НУО або НУО, що працюють з молоддю в сфері підприємництва.

Кількість учасників: для участі у семінарі буде відібрано не більше 120 учасників

Фінансування: корпорація Microsoft забезпечує фінансування даного заходу, отже участь у семінарі є безкоштовною. Під час заходу буде організовано харчування (перерви на каву та обіди). Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу. Витрати на проїзд не відшкодовуються.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s