Громадським організаціям розповіли, як підняти ефективність за допомогою інформаційних технологій

2 вересня  2009 року — Компанія «Майкрософт Україна» та громадська неприбуткова організація PH International провели перший в Україні День інформаційних технологій для представників громадських організацій, що працюють в Україні.

Звертаючись до учасників – понад 1000 представників українських НУО – генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків сказав: “Неурядовий сектор – рушійна сила у кожній державі. Я починав свою кар’єру з НДО, і розумію, що за цим сектором майбутнє. Зміни в суспільстві робляться людьми, які працюють в недержавному секторі. Сьогодні, коли світ швидко та динамічно змінюється, НДО повинні використовувати інформаційні технології, доносити власну позицію, шукати в мережі Інтернет підтримку власним ініціативам. Адже сьогодні технології є, як ніколи, доступними, а потрібного вам фахівця легко знайти ”.

Про актуальність і важливість роботи сучасної громадської організації розказала директор громадської організації PH International Іванна Рійд: «Хоча й сьогодні, є ті, хто не має доступу до інновацій ХХІ століття, більшість сприймає використання технологій як абсолютно природне явище – як їжу чи повітря. Досвід багаторічної роботи PH International з некомерційними та громадськими організаціями засвідчує важливість професійного розвитку в громадському секторі задля створення активних осередків, покращенні інституційних можливостей та розвитку лідерства в громадах. Все більше привертаючи увагу до своїх проектів, третій сектор успішно розвивається і стає тією нездоланною силою, яка впливає на весь світ, піднімаючи важливі питання, і не тільки пропонуючи, але і впроваджуючи життєздатні рішення та підтримуючи мільйони людей. Сьогоднішній захід надає можливість українським організаціям отримати нові знання та спільними зусиллями нести позитивні зміни в громади та робити кращим життя кожної людини».

Учасники освітньої події дізналися про додаткові освітні ресурси для громадського сектора, сучасні інструменти Web 2.0, використання сучасних мобільних технологій в роботі із цільовими аудиторіями, механізми просування свого сайту в пошукових системах, програми створення друкованої продукції  та управління проектною діяльністю. Для всіх учасників з 87 громадських організацій дуже актуальним була програма надання безкоштовного  програмного забезпечення для українських НДО від корпорації Microsoft.

Артур Кочарян, голова Конотопської громадської організації «Нове життя»: «NGO Connection Day – дійсно дуже важливий захід, я би навіть відмітив, дуже значна подія. Про нас, представників НДО згадали. Дуже приємно, що згадала така велика компанія, як «Майкрософт Україна» і міжнародна організація PH International. Організатори цього заходу чудово розуміють складнощі, з якими мають справу громадські організації. Сьогодні ми дізнались багато нового і корисного для себе. У нас зявилась можливість працювати на ліцензованому програмному забезпеченні. Це прогрес для України! Впевнений, що соціальні ініціативи компанії «Майкрософт Україна» достойно будуть оцінені громадським сектором».

Кортні Зукоскі, менеджер освітніх програм компанії «Майкрософт Україна», розповіла: «Ініціюючи цю подію, ми прагнули допомогти громадським організаціям краще виконувати свою роль каталізатора суспільних змін. Існує упередження, що сучасні технології не по кишені НДО – проте це не так. Сьогодні ми розповідали про безкоштовні застосунки, про можливості безоплатно отримати популярне програмне забезпечення та про те, як ефективніше використовувати ті технології, які вже є в організацій».  

В рамках Дня інформаційних технологій для НДО)  «Майкрософт Україна» оголосила результати конкурсу  «Інновації в розвитку НДО: IT та Інтернет» на зразки найкращого застосування інформаційних продуктів для розвитку або вдосконалення робочих процесів. Головну премію конкурсу  за ефективне використання інструментів Web 2.0 отримав Ресурсний центр «Гурт» , ще 6 громадських організацій, учасників конкурсу отримали призи від «Майкрософт Україна».

Представництво Microsoft в Україні планує проводити такі події і в майбутньому.

Ті, хто не встиг подати заявку на участь, мали можливість слідкувати за ходом семінару в режимі он-лайн. На порталі ГУРТ та популярних соціальних сервісах протягом заходу з`являлись інформаційні повідомлення, а також фото -, відеоматеріали з місця подій, інтерв`ю з непересічними людьми, презентації майстер-класів. 

Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s