NGO Connection Day 2 (січень 25-26)

Шановне панство!

Із радістю повідомляємо про продовження спільної ініціативи корпорації Microsoft та міжнародної громадської організації PH International із проведення навчального заходу для представників громадських організацій, які працюють в Україні.

NGO Connection Day 2 (День інформаційних технологій для НУО) – це дводенний освітній захід, покликаний розказати широкій аудиторії з представників НУО про можливості технологій та практичні навички, які допоможуть полегшити роботу організації, зробити її ефективнішою. Зокрема – дати можливості налагодити зв’язок із партнерами, дізнатись про безкоштовні освітні програми у сфері інформаційних технологій, побачити успішні реалізації та найкращі практики. Окрім цього, учасники матимуть нагоду поділитись власним досвідом використання інформаційних продуктів для виконання завдань, що стоять перед різними НУО. Другий день розкриє учасникам світ соціальних медіа (підготовлено Internews/MediaNext), а також дасть можливість отримати майстер-клас PR від директора з корпоративних комунікацій «Майкрософт Україна» Ярини Ключковської.

Все це надасть учасникам можливість зорієнтуватись у всьому різноманітті інформаційних технологій та вирішити, які саме продукти можуть допомогти саме їх організаціям краще виконувати свої цілі і наближатись до досягнення своєї місії.

В рамках NGO Connection Day 2 (Дня інформаційних технологій для НУО) також проводиться конкурс за трьома номінаціями найкращого застосування інформаційних технологій для розвитку організації або вдосконалення робочих процесів: Відео/Аудіо, Інтернет-проекти, Фандрейзинг з використанням ІТ. Автори відзначених історій про застосування ІТ в роботі громадської організації отримають цінні призи від компанії «Майкрософт Україна».

Детальну інформацію про конкурс читайте у додатку до цього інформаційного оголошення.

Організаційні аспекти:

Дата проведення: 25-26 січня 2010 року

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 75, 4-ий поверх, компанія «Майкрософт Україна»

Умови участі: заповнити анкету до 20 грудня 2009 року. Анкету можна завантажити тут.

Кількість учасників: для участі у семінарі буде відібрано 100 учасників

Фінансування: корпорація Microsoft забезпечує фінансування даного заходу, отже участь у семінарі є безкоштовною. Під час заходу буде організовано харчування (перерви на каву та обіди). Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу.

Транспортні витрати та проживання для учасників з інших міст України не покриваються.  

Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s