Розвиваючи громади за допомогою технологій

У Києві зібралося понад 100 представників громадських організацій, щоб обговорити ефективну організацію роботи за допомогою ІТ
 
У Києві пройшла друга конференція «День інформаційних технологій для НУО» (NGO Connection Day 2), спрямована на популяризацію інформаційних технологій серед громадських організацій. Дводенний освітній захід, який пройшов 25 і 26 січня, було організовано неприбутковою організацією PH International та компанією «Майкрософт Україна». Мета конференції – розповісти широкій аудиторії про технологічні можливості, які допоможуть неурядовим організаціям ефективніше досягати їхніх цілей.
 
Відкриваючи конференцію, яка зібрала понад 100 представників громадських організацій із всіх куточків України, генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків відзначив: «Фінансові можливості громадських організацій часто обмежені, і гостро стоїть потреба робити більше добрих справ за менших витрат. Інформаційні технології полегшують це завдання, роблячи щоденну роботу продуктивніше й відкриваючи безмежні можливості для обміну корисною інформацією. Проекти, представлені на NGO Connection Day 2, показують, що зусилля Microsoft по підтримці НУО приносять результати – сприяють розвиткові громад і роблять життя нашого суспільства більш гармонійним».
 
У рамках конференції також були підведені підсумки конкурсу «Інновації в розвитку НУО: ІT та Інтернет» на краще застосування інформаційних технологій для розвитку організації або вдосконалення робочих процесів. У трьох номінаціях переможцями стали:
У категорії Відео/Аудіо – інформаційно-розважальна телевізійна програма для дітей та підлітків «Флешка» Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Сучасний формат».
У категорії Інтернет-проекти – Благодійна організація для людей з обмеженими можливостями «Життя без обмежень», м. Козятин, Вінницька область.
У категорії Фандрейзинг із використанням ІТ – Донецький міський благодійний фонд «Доброта».
 
Один з переможців, Яків Рогалін, президент Донецького міського благодійного фонду «Доброта», сказав: «Не варто думати, що інформаційні технології є панацеєю від всіх бід. Адже для того, щоб вони дійсно запрацювали та почали приносити користь, потрібно до їхнього використання підходити з розумом і вкласти багато ресурсів у першу чергу у навчання. Але без нових технологій зараз обійтися ніяк не можна. Наприклад, завдяки ІТ ми забезпечуємо прозорість нашої діяльності, і 3000 донорів нашої організації знають куди витрачається кожна копійка пожертвувань. А це викликає саме головне, без чого фандрейзингова діяльність неможлива – довіру».
 
На NGO Connection Day у представників громадських організацій була можливість налагодити зв’язок з партнерами, довідатися про безкоштовні освітні програми в сфері інформаційних технологій, поділитися власним досвідом і побачити кращі практики й успішні проекти на базі сучасних технологій. Другий день конференції розкрив учасникам світ комунікацій і соціальних медіа завдяки майстер-класам фахівців Internews/MediaNext та директора з корпоративних комунікацій «Майкрософт Україна» Ярини Ключковської.
 
Про специфіку роботи сучасної громадської організації розповів директор проекту IDEA в Україні, PH International, Олег Давиденко: «Здавалося б, сучасні люди знайомі з перевагами новітніх технологій, зіштовхуючись із ними в повсякденному житті. Проте, багато працівників громадських організацій, особливо представників старшого покоління, не представляють, наскільки ефективніше можна працювати, застосувавши мінімальну автоматизацію. Приємно, що непоінформованість НУО турбує не тільки нас, але й представників «Майкрософт Україна». Ми впевнені, що успішні приклади застосування технологій неурядовими організаціями надихнуть наших колег, і вони також зможуть вийти на новий рівень ефективності».
Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s