3.12.2010 = 3-ій День Інформаційних Технологій для НУО!

Шановне панство!

«Дні інформаційних технологій для НУО» стали вже доброю традицією в Україні. Останні два заходи показали значну зацікавленість представників третього сектору до інновацій в сфері інформаційних технологій та зібрали багато позитивних відгуків від учасників заходу та тих, хто слідкував за подіями в онлайн.

Сьогодні ми раді анонсувати третю подію спільної ініціативи корпорації Microsoft та міжнародної громадської організації PH International із проведення навчальних заходів для представників громадських організацій, які працюють в Україні.

NGO Connection Day 3 (День інформаційних технологій для НУО – 3) – це одноденний освітній захід, покликаний розказати аудиторії з представників НГО про інформаційні продукти, які допоможуть полегшити роботу організації, зробити її більш ефективною, дізнатись про безкоштовні освітні програми у сфері інформаційних технологій, а також навчитись працювати з сучасними інструментами Web 2.0, познайомитись з методами просування веб-ресурсів в мережі Інтернет під час засідань у малих групах. Окрім цього, учасники матимуть нагоду поділитись власним досвідом використання інформаційних технологій для виконання завдань, що стоять перед різними НГО.

В рамках NGO Connection Day 3 (Дня інформаційних технологій для НГО – 3) традиційно проводиться КОНКУРС найкращого застосування інформаційних технологій для розвитку організації або вдосконалення робочих процесів. Автори кращих проектів про застосування ІТ продуктів в роботі громадської організації отримають цінні призи від компанії Майкрософт Україна. Проекти презентуються під час заходу в форматі коротких PowerPoint презентацій (20 слайдів по 20 секунд).

Організаційні аспекти:

Дата проведення: 3 грудня 2010 року

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 75, 4-ий поверх, компанія «Майкрософт Україна»

Цільова аудиторія: Керівники та ІТ-адміністратори всеукраїнських або регіональних НУО с широкою організаційною/програмною мережею, ІТ інфраструктурою, комп’ютерними класами тощо.

Кількість учасників: для участі у семінарі буде відібрано 100 учасників

Фінансування: корпорація Microsoft забезпечує фінансування даного заходу, отже участь у семінарі є безкоштовною. Під час заходу буде організовано харчування (перерви на каву та обіди). Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу.

Транспортні витрати для учасників з інших міст України покриваються частково.  

Анкети на участь у заході та презентації проектів на конкурс надсилати за адресою: oleg.davydenko@ph-int.org

Додаткова інформація:

+38 (044) 248-7239, 246-7205

+38 (050) 676 3231

e-mail: oleg.davydenko@ph-int.org

Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s