Тиждень відкритих дверей в Інтернет 2011

Відкрийте Двері в Інтернет!

  • Побачити спірозмовника, де б він не знаходився
  • Безкоштовно спілкуватися по електронній пошті або програмах миттєвих повідомлень
  • Знайти кращу роботу
  • Дізнатись останні новини
  • Знайти нові ідеї, захоплення та нових друзів
  • Підтримувати зв’язок з родичами, однокласниками та старими друзями
  • Отримати освіту та навчатися

Все це і багато іншого модна знайти та робити в Інтернеті, не виходячи з дому. На жаль в Україні близько 80% населення навіть не підозрюють про ті можливості, які може відкрити комп’ютерні навички та вміння користуватися Інтернетом. Тому….

 

З 28 лютого по 5 березня 2011 року в Україні проходитиме спільно-європейська ініціатива «Тиждень відкритих дверей в Інтернет» при підтримці компанії «Майкрософт Україна» в партнерстві з проектами IDEA «Відкритий світ інформаційцних технологій» та «Бібліоміст».

 

Ми запрошуємо всіх активістів та громадян долучитись до акції та підтримати ініціативу з метою залучення людей, які ніколи або дуже мало користувалися Інтернетом, а також для того, щоб показати переваги та можливості всесвітньої мережі, розказати громадськості про можливості отримання ІТ знань та навичок.

Обмежень щодо формату заходів немає! Це можуть бути буль-які заходи, які розкажуть вашим друзям, партнерам, родичам, мешканцям вашого міста про ІТ та можливості Інтернет. Ви можете провести відкриті семінари, короткі тренінги, навчальні збори, круглі столи, обговорення, зустрічі за кавою J, презентації для партнерів, тощо.

–          Ви член громадської організації? Проведіть захід для членів організації та тих, для кого і з ким ви працюєте!

–          Ви працюєте в приватній або державній установі? Організуйте разом з колегеми заходи: тімбілдінг в мережі, соціальні мережі і корпоративний етикет, Інтернет як каталізатор ефективності роботи тощо

–          У Вас є родичі, батьки, дідусі та бабусі? Розкажіть їм про Інтернет, чому це цікаво, як здорово не чекати на дзвінок раз в місяць, а спілкуватися з онуками кожного дня через Інтернет!

Впродовж тижня буде працювати спеціальний лічильник користувачів, що залучаються до західів, і відповідно кінцевий результат визначить активність країн учасниць! Супер-коротка анкета для всіх, хто приєднався до ініціативи: http://www.ebaltics.lv/onlineweek2011/counter (сама анкета на сторінці – англійською, тому в кінці даного документа – переклад та пояснення)

Якщо Ви приєднаєтесь до акціїї – розкажіть нам про це, заповніть !

Сторінка IDEA: www.facebook.com/ideaukraineприєднуйтесь та розкажіть нам про свої заходи і успіхи 🙂

І вигравайте призи від Майкрософт Україна: http://gagadget.com/promo/getonlineweek

Якщо Ви представник громадської організації чи благодійного фонду, приєднуйтесь до мережі центрів IDEA в Україні! http://www.idea-ukraine.org/join/3/ або пішіть на oleg.davydenko@ph-int.org та дзвоніть (050) 676 3231.

Advertisements
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s